Furnished Rental Homes in Istanbul

Explore Now

Istanbul: A World City

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, imparatorlukların tüm tarihinin izlerini taşıması ile farklı din, dil ve kültüre sahip insanların bir arada yaşadığı çok özel bir şehirdir.

Doğu ve Batı’yı birleştiren konumu ile hem ticaret hem turizm hem de kültürlerin merkezi olan bu tarihi şehire dünyanın dört bir yanından ticaret, kariyer, eğitim, iş, turizm ve sağlık gibi nedenlerle milyonlarca insan ziyaret etmektedir.

Bu kadim şehire kariyer, eğitim ve turistik amaçla gelen misafirler kısa zamanda kolayca yerleşebilmek ve konaklamak için HUPEV’in avantajlarından yararlanabilirler. Özel olarak tasarlanarak tüm ihtiyaçların karşılandığı eşyalı kiralık daireler, abonelik işlemleri de dahil hemen yerleşmeye hazır durumdadır. Evlerin konforunun yanında ayrıca şehrin en merkezi ve özel konumlarında olması da sağladığı avantajlar arasında yer almaktadır.

Merkezi konumda, ulaşımı rahat ve konforlu eşyalı kiralık daireleri ister 4 aylık ister 1 yıla kadar istediğiniz sürede kiralayabilirsiniz. HUPEV ile abonelik gibi işlemlerle uğraşmadan, profesyonel ekibimiz yardımıyla kolayca ve hızlıca gerçekleştirerek sadece valizinizi alarak yeni dairenize hemen taşınabilirsiniz.

Convenient and Modern Apartments in Reputable Districts across Istanbul

Dünya tarihini şekillendiren, kültürel birikim ve doğal güzelliği ile dünyada “Şehirlerin Sultanı” olarak tanınan İstanbul, doğu ve batının bitişi ve başlangıcıdır. Kadim medeniyetlere ev sahipliği yapan şehir Dünya’nın en uzun ömürlü başkentidir. İstanbul Avrupa ve Asya’nın merkezinde ticaret, din, siyasal ve kültürel zenginliğin simgesi haline gelmiştir. Kimi semti tarihi dokusuyla sizi yüzyıllar öncesine götürürken kimi semti de modern dünyanın izlerini yansıtmaktadır.

Bu büyük kente siz de yeni adım atacaksanız veya bir süreliğine bu şehrin bir parçası olacaksanız sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve şehre yerleşirken her ihtiyacınızı karşılayacak doğru adres HUPEV olacak. Profesyonel hayattaki dönemsel iş seyahatlerinizde, okul ve eğitim süreçlerinizde veya turistik gezilerinizde pratik ve konforlu konaklamanız için abonelikten, teknolojik ihtiyaçlara, ev eşyalarından temizlik hizmetine kadar her şeyi düşündük.

İstanbul’un en nezih ve merkezi lokasyonlarında taşınmaya hazır eşyalı kiralık daireler HUPEV güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. 100 gün ve üzeri veya daha fazla süre ile kiralayabileceğiniz dairelerde ihtiyacınızı karşılayan tüm eşyalar mevcuttur. Web sitemizden kiralamak istediğiniz daireyi seçtikten sonra profesyonel ekibimizle tüm süreçler dikkatle takip edilerek hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Your Furnished Apartment for Rent is Ready in 3 Steps

Move Into Your New Home

Move Into Your New Home

Get Settled In Now

Following the reservation process, your new home will be set to accommodate you with ready-to-use natural gas, water, electricity, internet etc. services. All you have to do is grab your suitcase and settle into your new home.

Make a Reservation

Make a Reservation

Complete Your Lease and Payment with Ease

You can choose from any of the attractive alternatives offered for your medium- and long-term stays, and start settling in straightaway.

Search

Search

Choose Your Dream Home

You can generate a detailed list based on location, availability, number of rooms etc. and choose the apartment that best suits you from the alternatives offered through our website or mobile application.

İstanbul’da Yaşanacak En İyi Semtler

Kağıthane - Merkez Rental Houses

Kağıthane, İstanbul’un Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu ve Eyüp ilçelerine komşu olan, Avrupa Yakasının merkezinde yer alan ve her geçen gün modernleşen ve gelişen bir ilçedir. Önemli ilçelere yakın olmasının yanı sıra bölgedeki iş merkezleri ve modernleşen yaşam alanları ile her geçen gün daha da merkezi bir konuma gelmektedir. Çağlayan, Çeliktepe, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Seyrantepe ve Şirintepe gibi önemli semtlerin bulunduğu ilçe İstanbul’un merkezinde, ulaşım imkanlarının geniş olduğu, sosyal alanlarının güçlü olduğu bir ilçedir.

Yenilenen sosyal alanların yanında birçok yeni proje ile sosyal, modern ve nezih yaşam alanlarına sahiptir. Hupev, Kağıthane ilçesinde en özel ve en rahat edebileceğiniz konumda eşyalı kiralık daireleri seçiyor ve en hızlı ve pratik olanaklarla dairenizde rahatça konaklamanıza yardımcı oluyor.

Ataşehir - Barbaros Rental Houses

Anadolu Yakasında bulunan Ataşehir, nezih sosyal alanların, lüks konutların ve iş merkezlerinin yoğunlukta bulunduğu bir semttir. İstanbul’un en gözde iş merkezlerinin yer aldığı bu semt Anadolu yakasının en nezih Alışveriş merkezleri ve mekanlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Palladium Alışveriş Merkezi, Ülker Sports Arena, Watergarden AVM ve Metropol İstanbul Ataşehir’de yer alır. Bölgeye çok yakın bulunan Yenisahra metrosu ve otobüs, minibüs durakları ile rahat bir ulaşım sağlanabilir. Ataşehir Barbaros mahallesi de birçok tanınmış büyük hastaneleri ve okulları ile merkezi bir bölgededir. Ataşehir, İstanbul’un merkezinde bir yaşam kurmak için en ideal bölgelerin başında gelmektedir. Hupev’in bölgede seçtiği size uygun olacak en özel kiralık eşyalı dairelerini görmek için sitemizi ziyaret edebilir, en hızlı ve doğru tercihi yapabilirsiniz.

Sarıyer - Seyrantepe Rental Houses

Seyrantepe mahallesi İstanbul Kağıthane ilçesinde bulunan ve diğer önemli semtlere yakınlığı ile oldukça merkezi konumdadır. İş merkezlerine yakın olması ile de oldukça avantajlı bir bölgede yer almaktadır. Seyrantepe’de hem büyük bir şehrin kalbinde hem de doğa ile iç içe olabileceğiniz bölgelere yakın olacağınız bir yaşam sizi bekliyor. 

Seyrantepe, Vadi İstanbul AVM ve Galatasaray Stadyumu’nun da bulunduğu giderek gelişen gözde bir semt haline gelmiştir. Hupev’in bölgedeki en özel projeleri içerisinden seçmiş olduğu eşyalı kiralık daireler ile kendiniz için en uygun seçimi yaparak yaşam alanınızı en doğru şekilde kısa sürede planlayabilirsiniz.

Maltepe - Küçükyalı Rental Houses

İstanbul’un en güzel sahillerinden birine sahip olan Küçükyalı, muhteşem adalar manzarasına sahip Anadolu yakasının en merkezi semtlerinden biri olması ile bilinir. Küçükyalı, ulaşım ağının merkezindedir ve kültürel faaliyetler açısından da oldukça zengin seçeneklere sahip bir semttir. 

Anadolu yakasının en nezih Alışveriş merkezleri ve Nidapark Cadde Dükkanları bu semttedir. İş merkezlerinin de yoğunlukta olduğu Küçükyalı, hem sosyal ve kültürel faaliyetleri hem de nezih ve sakin bir semt olması ile İstanbul’da bir yaşam kurmak en doğru tercih olacaktır. Hupev ile bölgenin en özel dairelerinde eşyalı dairelerimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbuldaki Daire Tiplerimiz

Studio
1 Bedroom Apartment
2 Bedroom Apartment
3 Bedroom Apartment
4 Bedroom Apartment
Detached House

İstanbul'da Yaşam ve Kiralık Daireler

İki yakanın, iki kıtanın ve birçok kültürün birleştiği, olağanüstü doğası ve denizlerle çevrili konumuyla bu şehirde yaşamak tüm dünya için her zaman bir ayrıcalık olmuştur. İster bir iş seyahati, ister turistik amaçlı olarak yapılan ziyaretler yerini bu özel şehre yerleşme kararı ile nihayetlenebiliyor. Tarihi ve mistik havasını soluyabileceğiniz semtler, iş merkezlerinin çevresinde konumlanan yaşam alanları, kültürel ve sosyal mekanlara yakın modern semtler ile doğa ve deniz ile baş başa kalabileceğiniz olağan üstü güzellikte bir yaşam. Tüm bu güzelliklerin ve olanakların bir arada olduğu İstanbul şehri yeni bir yaşam için sizleri bekliyor. HUPEV, bu seçenekler arasında size en uygun olabilecek yaşam alanlarını sizlere hazır bir şekilde sunuyor. Zengin mutfağa sahip kültürü ile renkli restoranları, hareketli sosyal hayatı, gece hayatı, zengin tarihi ve kültürel faaliyetleri ile İstanbul’da yaşam oldukça keyifli ve hareketlidir. İstanbul’a eğitim, sağlık, kariyer veya gezi amaçlı belli bir süre ile yerleşecekseniz en güvenilir ve özel konaklama seçeneklerini HUPEV’in sitesinde bulabilirsiniz. HUPEV, bütçenize ve tercihlerinize göre size en uygun eşyalı kiralık daire seçeneklerini sunuyor ve sizlerin kolayca bu şehre yerleşebilmenize olanak sağlıyor. Web sayfamızdan; merkezi konumda yer alan, 7/24 güvenlikli ve sosyal mekânlara sahip sitelerdeki ful eşyalı daireleri seçerek 100 günden 365 güne kadar kolayca kiralama yapabilirsiniz.